O nas

Blisko Domu – porady i wskazówki budowlane

Blisko Domu to blog poświęcony poradom i wskazówkom budowlanym. Pomagamy osobom takim jak Ty, szukającym informacji związanych z budową własnego domu, garażu czy też obiektów małej architektury. Z branżą budowlaną jesteśmy związani już od kilkunastu lat. Zdobyliśmy dzięki temu cenne doświadczenie, które pozwala nam rozwiązywać wiele problemów budowlanych nie tylko od strony praktycznej, ale również formalnej.

Jakie dokumenty potrzebne są, aby otrzymać pozwolenie na budowę? Gdzie postawić budynek tak, aby nie naruszał zasad Prawa budowlanego? W jaki sposób zadbać o to, aby dom lub garaż spełnił wszystkie oczekiwania? Na te oraz inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym blogu!

Jak wybudować i nie zwariować?

Udzielamy wielu cennych i trafnych porad, które w sposób łatwy i przystępny pomogą Ci przejść przez cały proces budowy Twojego wymarzonego garażu lub domu – od wyboru miejsca na działce, przez zdobycie i skompletowanie odpowiednich dokumentów, po sam proces budowy i użytkowania obiektu. 

Jak wiadomo, zagadnienia związane z zapisami w Prawie budowlanym czy też informacje typowo techniczne, dotyczące między innymi budowy, podłączania instalacji, wykonywania ociepleń, bywają trudne do zrozumienia. Ich znajomość natomiast jest często niezbędna do tego, aby uniknąć wielu niechcianych błędów budowlanych.

Jeśli zatem zależy Ci na tym, aby proces budowy Twojego budynku przebiegł sprawnie, zgodnie z prawem i planem, zachęcamy Cię do śledzenia artykułów!